pvc VEKA SOFTLINE 82 MD

pvc VEKA SOFTLINE 82 MD

03.08.2021 | OKNA- VEKA profilový systém PVC

PVC OKNA , DVEŘE + 3sklo

Ideální řešení systémové:

VEKA 82MD- 7KOMORA profilový systém A

Německý profilový systém VEKA SOFTLINE 82 MD je vlajkovou lodí v naší nabídce plastových profilových systémů. Konstrukce rámu v provedení 7-mi komorovém se stavební hloubkou 82 mm nabízí skvělé vlastnosti tepelné izolace, stability a životnosti a je určený pro zákazníky, kteří očekávají skvělé hodnoty tepelné izolace. Okna z tohoto profilového systému garantují úsporu nákladů na energie. Vhodný pro nízkoenergetické a pasivní domy. Minimalistický vzhled.

Specifikace:

stavební hloubka 82 mm, počet komor rám / křídlo: 7 / 6, těsnění trojstupňové, kování: MACO Multimatic – třída bezpečnosti 1, koeficient prostupu tepla profilového systému Uf = 0,92 W/(m2K), koeficient prostupu tepla celým oknem s izolačním trojsklem, Ug = 0,5 W/(m2K): Uw = 0,73 W/(m2K), profilový systém třídy A dle ČSN EN 12 608, doložená certifikace

Největší výhoda je, že 82MD pokrývá všechny typy prvků v otvorech v jednom profilovém systému ! - okna, balkonové dveře, vedlejší dveře, vstupní dveře, HS portál to dělá tento systém prémiovým za přijatelnou cenu.


Možné řešení:

VEKA 70AD- 5KOMORA profilový systém A + 3sklo (levnější řešení)

Barevné provedení

Standart a nestandart barevné provedení se liší v pouze v termínu dodání výběr dle vzorníku folií VEKA, všechny prvky jsou pro převoz a montáž chráněny krycí folií, kterou je potřeba po montáži odstranit, všechny okna a dveře se měří dle reálu na přesný rozměr!

zpět